Usługi

Aplikacje

Tworzymy aplikacje multimedialne i wspierające Wasze imprezy. Mogą one współpracować interaktywnie z obrazem i dźwiękiem naszych systemów zarówno na platformach stacjonarnych (Windows, macOS, Linux) jak i mobilnych (Android, iOS, Windows).

Dajemy także możliwość korzystania z gotowych systemów, zarówno firm komercyjnych, jak i naszej produkcji.

Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu.

Instalacje Audio Video

Wykonujemy instalacje całego naszego sprzętu oraz sprzętu naszych klientów na czas imprezy.

Dodatkowo proponujemy instalacje stałe sprzętu audio-wideo w salach konferencyjnych, salach bankietowych i wszędzie tam, gdzie sprzęt audio-wideo ma być zintegrowany z pozostałymi systemami.

Realizacja dźwięku i wizji

Nasi realizatorzy poprowadzą imprezę według wytycznych. Poprowadzą na żywo:
>> wizję,
>> dźwięk,
>> światło.

Udział realizatora w imprezie to koszt 500 pln, jeśli impreza trwa mniej niż 8 godzin. Kolejne godziny są płatne według stawki 50 pln za godzinę.

Videostreaming

Videostreaming to przekaz wydażenia na żywo przez sieć Internet lub prywatne połączenia cyfrowe. Realizujemy zarówno przekazy imprez sportowych lub rozrywkowych przez Internet, jak również łączymy cyfrowo dwa lub więcej punktów spotkań (np. spotkania zarządu lub stowarzyszeń w kilku miastach na raz).

Usługa realizaowana jest przez transmisję kablową lub radiową sieci Internet, lub prywatną, wydzieloną sieć ISDN lub GSM.

Transport

Dodatkwo zapewniamy transport całego naszego sprzętu na terenie Warszawy. Transport poza Warszawa liczony jest według stawki kilometrowej. W celu ustalenia ceny transportu prosimy o kontakt.

Sprzęt na
Już zdecydowałeś? A może potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania.

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Skontaktuj się z nami