Scenografia Eventowa na wynajem w Warszawie

Scenografia na eventy, imprezy, konferencje

Zajmujemy się tworzeniem scenografii obiektowej i multimedialnej. Podczas każdej realizacji uwzględniamy preferencje klienta, charakter wydarzenia, jak również ograniczenia, jakie nakłada na nas przestrzeń, w której odbędzie się event czy konferencja.

Podczas budowy scenografii, wykorzystujemy konstrukcje, ścianki, zastawki wszelkiego typu dekoracje, jak również oświetlenie, z pomocą którego można stworzyć wyjątkowe animacje.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem nagłaśniającym zapewniamy też szeroki wybór multimediów – ścian LCD, ekranów interaktywnych i innych.

Oferta

Scenografia filmowa

Wzorowanie się na scenografii filmowej to kolejne z rozwiązań. Przygotujemy zarówno scenografię z filmowych i bajkowych hitów z dawnych lat, jak również z najnowszych ekranizacji.

Scenografia reklamowa

Projekt scenografii reklamowej, którą chcemy pokazać na branżowym wydarzeniu musi być oryginalny i kojarzyć się z daną firmą lub produktem. W tej kwestii również służymy pomocą.

Scenografia ambientowa

Scenografia ambientowa, czyli dekoracja niestandardowa to kolejny obszar naszych usług, jako przykład możemy tutaj podać stoisko targowe w kształcie pirackiego statku.

Scenografia tematyczna

Scenografia powinna być dostosowana do charakteru eventu. Nasz zespół stworzy dla Was scenografię na imprezę firmową, konferencję, targi, gale i wszelkiego typu wydarzenia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wynajem

Nasza oferta to również wynajem oświetlenia, nagłośnienia, multimediów na różnego typu imprezy. Zapewniamy również fachową obsługę wynajętego sprzętu.

Dekoracje

Dekoracja przestrzeni to podstawa. Proponujemy oświetlenie, dzięki któremu można stworzyć różnego typu barwy i animacje, jak również ścianki i konstrukcje do realizacji scenografii obiektowej.

Obsługa techniczna

Zapewniamy obsługę techniczną sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego oraz montaż dekoracji podczas uroczystości otwarcia obiektów, konferencji, targów i innych wydarzeń.

Transport

Zadbamy, by wypożyczony sprzęt szybko znalazł się na miejscu. Zapewniamy transport dekoracji, konstrukcji, multimediów i innych artykułów. Działamy na terenie Całej Polski, dojeżdżamy z Warszawy.

3Tech

Najwyższy poziom scenografii

Bierzemy pod uwagę różne możliwości i dbamy o to, by budowa każdego z elementów scenografii spełniała najwyższe standardy. Ważne są dla nas zarówno projekt i realizacja scenografii, idealne dobranie dekoracji, jak również fachowe montaż i obsługa oświetlenia oraz  nagłośnienia.

Wciąż szukamy nowych inspiracji i nie brakuje nam kreatywnych pomysłów na stworzenie wyjątkowej scenerii wydarzeń o różnym charakterze.

Nasza firma zadba o to, by spotkanie firmowe, targowe i każda inna impreza na długo zapadły w pamięć Waszych gości.

Czy chcesz wynająć lub stworzyć personalizowaną scenografię?

Personalizowana scenografia? Taka, która będzie w 100% zgodna z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami? Służymy pomocą! Nasz zespół stworzy dla Ciebie unikalny projekt i zadba, by jego realizacja przebiegała bez najmniejszych problemów. Nie boimy się nawet bardzo fantazyjnych pomysłów. Budujemy scenografię w różnym stylu i z uwzględnieniem wszelkiego typu motywów.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Scenografia eventowa – Warszawa

Organizując jakiekolwiek spotkanie dla większej grupy osób, warto pamiętać, że wygląd każdego pomieszczenia w znacznym stopniu uatrakcyjnia odpowiednia scenografia eventowa. Warszawa jest miastem, w którym swoją siedzibę posiada firma 3tech, lecz z naszych usług skorzystać mogą również klienci oraz firmy z wielu innych polskich miejscowości. Scenografia filmowa w Warszawie najczęściej wykorzystywana jest przy organizacji różnego rodzaju imprez, ponieważ zastosowanie jej pozwala zachwycić nawet najbardziej wymagających uczestników, oczekujących maksymalnych doznań wizualnych. Jeżeli również Państwu zależy na uzyskaniu takiego właśnie efektu, polecamy skorzystanie z naszych profesjonalnych usług.

Nowoczesne urządzenia do scenografii – Warszawa

Scenografia multimedialna w Warszawie, którą organizujemy na życzenie naszych klientów, polega na odpowiednim zagospodarowaniu danej przestrzeni poprzez rozmieszczenie na niej dekoracji dostosowanych względem charakteru organizowanego eventu. Z racji dysponowania bogatym asortymentem oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokonać budowy scenografii w Warszawie (oraz poza nią), nawiązując do różnych stylów (np. bajkowego), posługując się w tym celu nowoczesnymi urządzeniami – ścianami LCD i LED, ekranami interaktywnymi oraz wieloma innymi. W wyniku tego uzyskanie efektu oczekiwanego przez klienta nie stanowi dla nas żadnego wyzwania. Ułatwia nam to bowiem m.in. znajomość rynku i najnowszych rozwiązań technicznych.

Wypożyczalnia scenografii w Warszawie – dlaczego i kiedy warto z niej skorzystać?

Wszystkim klientom 3tech oferujemy również – w niskiej cenie – wynajem scenografii. Warszawa słynie w Polsce z organizowania niemal codziennie eventów wymagających zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Zakup poszczególnych elementów często jednak okazuje się zbędne lub nieopłacalne, dlatego polecamy wynajem scenografii w Warszawie cenie zdecydowanie bardziej przystępnej. Kolejne osoby zachęca do skorzystania z tego rozwiązania również fakt, że transportujemy wybrane przez nich artykuły pod wskazany adres, a następnie zajmujemy się ich rozmieszczeniem i instalacją, co także wyróżnia naszą wypożyczalnię scenografii w Warszawie. Na skorzystanie z naszych usług decydują się kolejni klienci, ceniąc sobie m.in. terminowość w realizowaniu zleceń, charakterystyczną dla działalności 3tech.

Sprzęt na
Już zdecydowałeś? A może potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania.

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Skontaktuj się z nami