Infokioski na wynajem

Firma 3 Tech oferuje wynajem infokiosków w Warszawie i okolicach. Na życzenie klienta dowozimy i montujemy wybrane urządzenie multimedialne. Infokioski pokazują treści multimedialne i zachęcają do interakcji odbiorcę, dzięki czemu ta forma przekazu jest bardzo skuteczna i cieszy się dużą popularnością podczas wprowadzania na rynek nowych produktów, badań rynkowych i prezentacji, targów i szkoleń.

Infokioski to rozwiązanie, dzięki któremu reklama, kampania wyborcza, badania rynkowe, czy kampania informacyjna przybierają inny, nowy wymiar. Infokioski są połączeniem grafiki i efektów dźwiękowych, które skutecznie zachęcają do interakcji odbiorcę. Treść przekazywana poprzez infokioski dzięki aktywnemu udziałowi odbiorcy jest bardziej sugestywna i na długo zapada w pamięci. Infokiosk składa się z komputera i ekranu dotykowego, urządzenie można rozstawić w dowolnym pomieszczeniu. Infokioski doskonale sprawdzają się na stoiskach handlowych, prezentacjach, konferencjach, targach, agendach, prezentacjach produktów.

Zestaw multimedialny zawiera:

Infokiosk,
skrzynia transportowa,
kabel 230V.

Wynajem infokiosków i totemów dotykowych - cennik

1 doba – 500 zł netto

2 doby –  800 zł netto

3 doby – 100 zł netto

4 doby – 1200 zł netto

 

1 doba – 900 zł netto

2 doby – 1400 zł netto

3 doby – 1700 zł netto

4 doby – 2000 zł netto

Firma 3 Tech oferuje również aplikację umożliwiającą wykorzystanie wszystkich możliwości infokiosku.

Specyfikacja infokiosku

 • 12-to dotykowy
 • Przekątna ekranu 46″
 • Rozmiar ekranu 1018x572mm w pionie
 • Rozdzielczość 1920 x 1080
 • Jasność 380 cd/m2
 • Pobór energii 508 Watt
 • Waga monitora 110 Kg
 • rozmiar całkowity totemu 1880x730x180mm podstawa 570 mm
 • Komputer;
 • Windows 7 procesor Pentium 2130, 4 GB Ram, 128 SSD, grafika Radeon 6670, Lan, wifi 802,11 g,b,n

Transport montaż i demontaż

Firma 3 Tech  oferuje wynajem wysokiej jakości infokiosków wraz z transportem, montażem i demontażem na terenie całego kraju:

 • dostawa i odbiór na terenie warszawy 500 zł netto,
 • dostawa i odbiór poza warszawą 1,30 zł netto za 1 Km

rozstawienie i podłączenie 100 zł netto /1h

Kioski multimedialne - wynajem w Warszawie

Totemy dotykowe na wynajem w Warszawie stanowią w dzisiejszych czasach element wyposażenia różnego rodzaju pomieszczeń, w których w danym momencie przebywa duża grupa osób. To urządzenia służące do prezentowania poszczególnych treści reklamowych, skutecznie zachęcające do korzystania z nich. Poza tym są w stanie efektywnie odświeżyć wygląd danego pomieszczenia, nadając mu nowoczesnego charakteru. Totemy dotykowe w Warszawie z wypożyczalni 3tech zachęcają kolejnych klientów do zainteresowania się nimi również ze względu na możliwość szybkiego i komfortowego dokonywania zmian w prezentowanych za ich pomocą treściach, aby były zawsze dopasowane do konkretnej sytuacji.

Totemy interaktywne generujące wyraźne światło

Decydując się w Warszawie na wynajem sprzętu, jakim jest totem dotykowy, pamiętać należy o tym, że modele korzystające z technologii LED ostatnimi czasy są szczególnie pożądanymi przez klientów. Gwarantują bowiem zdecydowanie najjaśniejsze podświetlenie, dzięki czemu są widoczne nawet z dużej odległości o każdej porze. Wytrzymałe, aluminiowe ramy stanowią natomiast gwarancję tego, że proponowane urządzenia nie ulegną zbyt łatwo uszkodzeniu. Ekran chroniony szkłem również zwraca na siebie uwagę, sprawiając, że totemy interaktywne w Warszawie można spotkać obecnie niemal na każdym kroku. Chcąc pozyskać je jedynie na określony czas, zachęcamy do skorzystania z usług 3tech – firmy z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku.

Totemy-monitory wykorzystywane m.in. do reklamy produktów i usług

Poszukując totemów interaktywnych w Warszawie na wynajem, kolejne osoby oraz firmy trafią właśnie do nas. Składające się na nasz asortyment modele przyczyniają się w znacznym stopniu do tego, że przeprowadzanie badań rynkowych czy reklamowanie poszczególnych usług i produktów przebiera wyjątkowo atrakcyjną formę. Zachęcając osoby znajdujące się w pobliżu do wejścia z nimi w interakcję, bardzo wyraźnie wzrasta szansa na to, że określona treść utkwi w ich pamięci zdecydowanie na dłużej. Wszystko to za sprawą połączenia ciekawych grafik oraz efektów dźwiękowych charakterystycznych dla totemów-monitorów. Warszawa i inne miasta stają się coraz lepiej w nie wyposażonymi, co najlepiej przekonuje o tym, że tego rodzaju urządzenia bardzo skutecznie pełnią swoją funkcję, wypierając z użycia pozostałe.

Totemy na wynajem zdolne do obsługiwania plików o różnych formatach

Korzystanie z proponowanych urządzeń staje się coraz bardziej popularne. Totemy w Warszawie do wynajęcia słyną m.in. z tego, że są zdolne obsługiwać różne formaty wideo. Wśród najpopularniejszych wymienić należy przede wszystkim: AVI, MP4, WMV, MPEG czy 3GP. Dzięki temu praktycznie każdego rodzaju reklama w formie filmu, plakatu czy nawet strony internetowej może być obsługiwana przez opisywane totemy. W Warszawie wynajem w cenie przez nas oferowanej powoduje, że te wyroby elektroniczne mogą zostać nabyte na określony czas praktycznie przez każdą osobę, firmę bądź instytucję.

Dotykowa obsługa kiosków multimedialnych z oferty wypożyczalni

Kioski multimedialne w Warszawie, których wynajem w korzystnej cenie oferujemy wszystkim klientom, obsługiwane są w sposób dotykowy, a ich główną zaletą są wyraźne, duże wyświetlacze. Za ich sprawą rozpoznanie wyświetlanych na monitorach grafik oraz odczytywanie informacji nie stanowi żadnego problemu, co sprawia, że korzystające z nich osoby na pewno będą zadowolone. Na wzrost poziomu satysfakcji wpłynie również bez wątpienia fakt, iż kioski multimedialne na wynajem w Warszawie z naszej oferty nie zużywają zbyt dużo energii i są bardzo proste w obsłudze. Skorzystanie z usług 3tech niesie za sobą dodatkowo brak potrzeby samodzielnego transportu oraz instalacji urządzeń, ponieważ to nam przypada wykonanie tych czynności.

Co skłania kolejnych klientów do wynajęcia infokiosku w Warszawie?

Dlaczego kiosk multimedialny na wynajem w Warszawie jest tak często pozyskiwany przez jej poszczególnych mieszkańców, a także funkcjonujące na terenie stolicy instytucje oraz firmy? Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku już od wielu lat, co sprawia, że posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie ku temu, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie. Pomaga nam w tym bardzo duża elastyczność terminowa, a także cenowa, skłaniając kolejne osoby do skorzystania z usługi, jaką jest wynajem infokiosku w Warszawie.

Transportujemy i instalujemy infokioski dla naszych klientów

Infokioski na wynajem w Warszawie, możliwe do nabycia na określony czas poprzez skorzystanie z usług naszej firmy również w innych miastach, zostaną przez nas zdemontowane i odebrane w chwili, gdy dalsza ich obecność w danym miejscu okaże się zbędna. To bardzo korzystnie rozwiązanie dla naszych klientów. W momencie korzystania z nich stale służymy profesjonalną pomocą, aby w razie jakichkolwiek problemów jak najprędzej je rozwiązać. Jak zatem widać, powodów skłaniających do podjęcia współpracy z nami jest wiele, dlatego zachęcamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek wątpliwości z przyjemnością doradzimy i przedstawimy argumenty świadczące o tym, że warto korzystać z kiosków multimedialnych w Warszawie.