Stoły interaktywne wynajem Warszawa

Stoły multimedialne wynajem – interaktywny stół dotykowy od 3tech.pl

Stół multimedialny to nowoczesny nośnik cyfrowy, który dzięki innowacyjnemu sposobowi przekazywania informacji i reklamy stał się niezwykle popularny. Stoły interaktywne pozwalają na niecodzienne prezentowanie treści oraz usług. Posiadają wszechstronne zastosowanie, z którego korzysta już wiele firm. Stoły multimedialne to nieodłączny element we wszelkich placówkach edukacyjnych, galeriach sztuki, muzeach, biurach oraz salach konferencyjnych. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością oraz posiadają bardzo ciekawy design. Z tego powodu można je traktować jako element wyposażenia stoisk eventowych czy targowych. Stoły interaktywne spotykamy także w centrach handlowych, hotelach, restauracjach oraz biurach podróży. Ekrany dotykowe to także genialne rozwiązanie dla najmłodszych. Oferowane przez nas stoły multimedialne wynajem z powodzeniem mogą być wykorzystywane w celach edukacyjnych, jak i rozrywkowych. Udostępnianie tego typu rozwiązań do dyspozycji użytkowników sprawia, że zyskujesz w ich oczach i jeszcze bardziej wpisujesz się w ich potrzeby. Ich system jest intuicyjny i prosty, dlatego nikt nie będzie mieć żadnych problemów z obsługą. W naszej ofercie interaktywny stół dotykowy, który sprosta Twoim wszelkim wymaganiom. Stół interaktywny cena jest naprawdę atrakcyjna, dlatego każdy, komu zależy na nowoczesnych rozwiązaniach znajdzie coś dla siebie!

Stół interaktywny – poznaj jego zalety!

Właściwa prezentacja usług oraz produktów ma kluczowe znaczenie. Właściciele firm stale poszukują nowych rozwiązań w tym zakresie. Doskonałym pomysłem są stoły multimedialne, które pozwalają na zaprezentowanie produktu w niecodziennej odsłonie. Technologie dotykowe dają użytkownikom wiele możliwości wykorzystania, zarówno w pracy, jak i w rozrywce. Nic dziwnego, że tak wiele firm decyduje się na stoły interaktywne. Stoły multimedialne są intuicyjne i proste w obsłudze, dodatkowo przy jednym stole może znajdować się wiele osób. Cechują się one wysokim stopniem wytrzymałości. Jeżeli chcesz w interesujący i przyciągający uwagę sposób przedstawić swoją ofertę, to nasze stoły interaktywne są strzałem w dziesiątkę. Na pewno nasuwa Ci się pytanie – stoły multimedialne cena? Otóż nasza firma oferuje urządzenia multimedialne w bardzo atrakcyjnej cenie! 


W naszej multimedialnej flocie znajdą Państwo:

Stół interaktywny 46” full HD multi touch

Stół interaktywny 46” full HD multi touch znajduje zastosowanie na stoiskach targowych, konferencjach, w hotelach, sklepach, w centrach edukacyjnych dla najmłodszych, prezentacji produktów.

Specyfikacja stołu

 • 46” 6-cio dotykowy
 • Przekątna ekranu 46″
 • Rozdzielczość 1920 x 1080
 • Jasność 350 cd/m2
 • Komputer I5, 500GB, 4GB RAM, Win. 10.
 • Wysokość 85 cm x 140 x 96 cm

Zestaw multimedialny zawiera:

 • monitor,
 • stół, komputer

Firma 3 Tech oferuje również napisanie aplikacji spełniającej indywidualne potrzeby klienta i pełne wykorzystanie stołu interaktywnego.

Opcjonalnie: Statyw, Laptop, Nagłośnienie, Mikrofon. Ekran Led, Projektor + ekran projekcyjny, Aplikacja

Transport montaż i demontaż stołów

Oferujemy wynajem wysokiej jakości sprzętu wraz z transportem, montażem i demontażem na terenie całego kraju:

 • dostawa i odbiór na terenie warszawy 400 zł netto,
 • dostawa i odbiór poza warszawą 1,30 zł netto za 1 Km
 • rozstawienie i podłączenie 100 zł netto 1h