Projektory, rzutniki na wynajem

Projektory / rzutniki na wynajem w Warszawie

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach szkołę, salę konferencyjną oraz jakiekolwiek inne pomieszczenie przeznaczone do prezentowania w nich dowolnych treści bez urządzeń, jakimi są projektoryWynajem w Warszawie tego rodzaju sprzętu cieszy się od dawna bardzo dużym zainteresowaniem, o czym przekonujemy się praktycznie każdego dnia. Grono osób poszukujących możliwości korzystania z nich jedynie przez określony czas stale wzrasta, dlatego dbamy o to, aby dostarczać im jak najwyższej jakości projektory. Wynajem w Warszawie w cenie przez nas oferowanej zachęca jeszcze bardziej do korzystania z usług 3tech charakteryzujących się najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Rzutniki na wynajem w Warszawie z oferty 3tech

Do wypożyczenia projektora w Warszawie od 3tech przekonuje z pewnością duża elastyczność terminowa, którą jesteśmy w stanie zapewnić. Jak wiadomo, stolica jest miastem obfitującym praktycznie każdego dnia w wydarzenia wymagające użycia opisywanych urządzeń, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę i dlatego posiadamy na wyposażeniu znaczną ich ilość. Dzięki temu jesteśmy zdolni udostępnić je jednocześnie różnym klientom. Oferując wynajem rzutników w Warszawie, dbamy bowiem o to, aby każdy miał do nich dostęp w odpowiadającym mu terminie.

1 doba 2 doby 3 doby 4 doby
Projektor 2000ANSI full HD

180

320

450

480

Projektor 2500ANSI XGA

150

270

360

400

Projektor 3000ANSI XGA

170

300

390

440

Projektor 4000ANSI XGA

300

550

720

860

Projektor 5500ANSI XGA profesjonalny z wymienną optyką

800

1400

1800

2400

Projektor 5500ANSI HD profesjonalny z wymienną optyką

900

1100

1400

2200

Projektor 5500ANSI full HD profesjonalny z wymienną optyką

1000

1600

1900

2500

Projektor 10 000ANSI XGA profesjonalny z wymienną optyką

1400

2200

2500

3000

Projektor 10 000ANSI full HD profesjonalny z wymienną optyką

2500

4000

4800

5700

Projektor 12 000ANSI full HD profesjonalny z wymienną optyką

2800

4500

5400

6480

Projektor 15 000ANSI

3200

5000

6000

7200

Projektor 18 000ANSI

Prosimy o kontakt

Projektor 20 000ANSI

Prosimy o kontakt

Projektor 30 000ANSI

Prosimy o kontakt

Dlaczego i kiedy zaleca się dokonanie wynajmu projektora?

Projektory z wypożyczalni w Warszawie są urządzeniami, z których warto korzystać co najmniej z kilku powodów. Pierwszym jest oczywiście możliwość uzyskiwania dzięki nim zdecydowanie większego obrazu niż przy wykorzystywaniu monitora do komputera. Dzięki temu prezentowanie poszczególnych treści odbywa się w zdecydowanie bardziej komfortowych warunkach – zwłaszcza w sytuacji, w której grono odbiorców jest dość duże. Wypożyczenie projektorów w Warszawie lub jakimkolwiek innym mieście bardzo często ułatwia również przeprowadzanie seansów filmowych praktycznie w każdych warunkach, ponieważ za ich sprawą uzyskanie dużego obrazu na białym płótnie lub nawet ścianie przychodzi każdemu z wielką łatwością.

Projektory możliwe do wykorzystania w połączeniu z laptopem i konsolą

Innym powodem skłaniającym kolejnych klientów do wypożyczenia projektora multimedialnego w Warszawie jest fakt, iż nowoczesne modele tego urządzania (a takimi właśnie dysponujemy) są kompatybilne z wieloma innymi artykułami elektronicznymi. Aby nawiązać z nimi połączenie, wystarczy najczęściej jedynie dostęp do sieci wi-fi bądź skorzystanie z technologii Bluetooth. Oznacza to, że dokonanie wynajmu projektora w Warszawie pozwala korzystać z niego po wcześniejszym podłączeniu do m.in. laptopa, konsoli czy odtwarzacza Blu-Ray, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem szczególnie w sytuacji, kiedy wszystkie te urządzenia znajdują się w pobliżu. Warto przy tym wspomnieć, że uzyskanie za ich pomocą (a zwłaszcza samego projektora) obrazu o wielkości przekraczającej nawet 100 cali nie stanowi żadnego wyzwania.

Projektory dostarczamy pod wskazany adres

Wynajem projektora w Warszawie w atrakcyjnej cenie stanowi świetne rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz placówek potrzebujących tego typu urządzenia jedynie przez krótki czas. Chęć jego zakupu niesie za sobą konieczność poniesienia zdecydowanie większych kosztów, z drugiej strony mija się z celem, jeśli sprzęt ma być wykorzystywany sporadycznie, np. przy organizacji corocznego eventu w danym miejscu. Wynajem projektora z wypożyczalni w Warszawie wiąże się jednak nie tylko z pozyskaniem go na odpowiadający klientowi okres, ale też daje gwarancję tego, że zostanie dostarczony przez nas pod wskazany adres, a następnie zainstalowany, stając się tym samym zdolnym do niemal natychmiastowego działania.

Rzutniki z naszej wypożyczalni sposobem na urozmaicenie eventów

Rzutniki na wynajem w Warszawie w korzystnej cenie są bardzo chętnie pozyskiwane przez klientów na odpowiadający im czas także z innych powodów niż te, które wcześniej wymieniliśmy. Pamiętać należy m.in. o tym, że są to urządzenia o niewielkich gabarytach, co powoduje, że mogą być w łatwy sposób przechowywane w poszczególnych pomieszczeniach, a także przenoszone pomiędzy nimi. Poza tym z ich obsługą poradzi sobie praktycznie każdy, zyskując tym samym szansę wyświetlania prezentacji, filmów czy zdjęć w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej formie niż dotychczas. Rzutniki z naszej wypożyczalni w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem również ze względu na ich pochodzenie. Swoim klientom udostępniamy bowiem modele od sprawdzonych, powszechnie znanych producentów.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wynajmu projektorów

Bogate doświadczenie nabyte w ciągu wielu lat funkcjonowania naszej firmy na rynku sprawiło, że doskonale wiemy, jak spełnić oczekiwania naszych klientów. Każdy z oferowanych przez nas rzutników na wynajem w Warszawie jest więc przed jego udostępnieniem sprawdzany pod każdym kątem, aby już po jego pozyskaniu dawał pewność niezawodnego działania przez odpowiedni czas. Poza tym dbamy o to, aby oferowane przez nas urządzenia zawsze wyglądały estetycznie, ponieważ cecha ta w znacznym stopniu wpływa na postrzeganie organizatorów poszczególnych eventów. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni rzutników w Warszawie.

Naszą firmę wyróżnia kreatywne podejście do dźwięku i obrazu. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii tworzymy oprawę wszelkich imprez zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem. Są to różnego rodzaju imprezy firmowe, targi i wystawy, konferencje, kongresy, gale, szkolenia, imprezy sportowe oraz eventy odbywające się w galeriach handlowych. Warto wiedzieć, że profesjonalny sprzęt wynajmujemy nie tylko w Warszawie. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z innych miast! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Zespół wykwalifikowanych doradców z pewnością udzieli satysfakcjonującej i rzetelnej odpowiedzi.