Podłogi interaktywne na wynajem

Monitory dotykowe na wynajem w Warszawie

Firma 3tech oferuje Państwu najlepsze podłogi interaktywne w Warszawie i okolicach. Wynajem animowanych podłóg obejmuje przygotowanie indywidualnego scenariusza dopasowanego do potrzeb klienta. Nasze podłogi interaktywne można spotkać w centrach handlowych i renomowanych firmach szkoleniowych w Warszawie i okolicach.

Animowana podłoga jest jednym z najlepszych i najbardziej efektywnych narzędzi wykorzystywanych podczas szkoleń, prezentacji, eventów i spotkań integracyjnych oraz doskonały nośnik reklam. Podłoga interaktywna polega na przestawieniu animacji i efektów dźwiękowych reagujących na bodźce ruchowe.

Podłoga animowana oferuje nieskończenie wiele możliwości przedstawienia danych za pomocą obrazu i dźwięku. Firma 3 tech nie stosuje szablonowych rozwiązań, każdy projekt traktujemy indywidualnie, tworząc odrębny, niepowtarzalny interaktywny scenariusz dopasowany do potrzeb klienta i jego produktu.

Interaktywna podłoga cieszy się coraz większą popularnością w renomowanych szkołach językowych i centrach edukacyjnych dla dzieci jako forma nauki poprzez zabawę.

Jednym z najtrudniejszych zadań sektora edukacyjnego i reklamowego jest skupienie uwagi odbiorców na prezentowanej treści. Podłogi interaktywne eliminują ten czynnik niemalże w 100%. Podłogi animowane to jedna z najlepszych form zainteresowania odbiorcy prezentowaną treścią poprzez aktywne uczestnictwo i dynamiczny rozwój sytuacji.

Wynajem połóg interaktywnych 3 Tech to kompleksowe przygotowanie zamówionej animacji, dostarczenie i podłączenie niezbędnego sprzętu pod wskazany adres.

Nasze dotychczasowe realizacje:

Przedstawione powyżej podłogi interaktywne stanowią inspirację dla przyszłych klientów i mogą być dowolnie modyfikowane.