Podłogi interaktywne wynajem Warszawa

Podłogi interaktywne na wynajem Warszawa

Animowana podłoga jest jednym z najlepszych i najbardziej efektywnych narzędzi wykorzystywanych podczas wszelkich szkoleń, prezentacji, eventów i spotkań integracyjnych oraz doskonały nośnik reklam. Podłoga interaktywna polega na przestawieniu animacji i efektów dźwiękowych reagujących na bodźce ruchowe. Podłoga animowana oferuje nieskończenie wiele możliwości przedstawienia danych za pomocą obrazu i dźwięku. Nasza firma nie stosuje szablonowych rozwiązań, każdy projekt traktujemy indywidualnie, tworząc odrębny, niepowtarzalny interaktywny scenariusz dopasowany do potrzeb klienta i jego produktu. Nic dziwnego, że podłoga LED to jeden z najczęstszych wyborów naszych klientów – jest to genialne, a co ważne niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się niemal wszędzie! Interaktywna podłoga cieszy się coraz większą popularnością w renomowanych szkołach językowych i centrach edukacyjnych dla dzieci jako forma nauki poprzez zabawę. Jednym z najtrudniejszych zadań sektora edukacyjnego i reklamowego jest skupienie uwagi odbiorców na prezentowanej treści. Podłogi interaktywne eliminują ten czynnik niemalże w 100%. Podłogi animowane to jedna z najlepszych form zainteresowania odbiorcy prezentowaną treścią poprzez aktywne uczestnictwo i dynamiczny rozwój sytuacji. Z tego względu każdy, kto preferuje nowoczesne rozwiązania, powinien je przetestować!

Podłogi interaktywne od 3tech.pl 

Oferujemy najlepsze podłogi interaktywne w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą. Wynajem animowanych podłóg obejmuje przygotowanie indywidualnego scenariusza dopasowanego do potrzeb klienta. Nasze podłogi interaktywne można spotkać w centrach handlowych i renomowanych firmach szkoleniowych w Warszawie i okolicach. Wynajem połóg interaktywnych 3 Tech to kompleksowe przygotowanie zamówionej animacji, dostarczenie i podłączenie niezbędnego sprzętu pod wskazany adres. Możesz śmiało wykorzystać je w przedszkolach, salach gimnastycznych czy na eventach firmowych. Interaktywna podłoga pozwoli Ci na skuteczną promocję firmy oraz marki za pomocą specjalnych gier czy interaktywnych efektów, które zmienią postrzeganie wszystkich uczestników. Obecnie technologia jest na tyle rozwinięta, że każdy z nas szuka nowoczesnych i ekscytujących rozwiązań. Gwarantujemy, że nasze podłogi interaktywne sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów! 

 

Nasze dotychczasowe realizacje:

Przedstawione powyżej podłogi interaktywne stanowią inspirację dla przyszłych klientów i mogą być dowolnie modyfikowane.