Wynajem ekranów LED i telebimów Warszawa

Telebim to ekran dowolnego rozmiaru składający się z modułów, które tworzą zamontowane obok siebie diody led. Diody tworzące telebim mogą świecić w całej gamie kolorystycznej gwarantując wyświetlanie obrazu w realistycznych barwach. Telebim gięty to monitor diodowy, który może mieć dowolny rozmiar i kształt. Zaletą tego typu monitorów jest możliwość wygięcia w łuk wypukły lub wklęsły a także montażu pod postacią tradycyjnego płaskiego ekranu.

Firma 3 Tech oferuje wynajem monitorów diodowych czyli telebimów w Warszawie i okolicach. Na życzenie klienta dowozimy i montujemy telebim w wybranym rozmiarze. Urządzenia pokazujące treści multimedialne znajdują szerokie zastosowanie podczas szkoleń i prezentacji.

W naszej multimedialnej flocie znajdą Państwo:

Telebimy LED jako wyjątkowo skuteczne nośniki reklamowe

Ekrany LED z wypożyczalni w Warszawie są nośnikami reklamowymi pozwalającymi w krótkim czasie i w bardzo łatwy sposób dokonywać zmiany wyświetlanych na nich treści, do czego służy odpowiednie oprogramowanie i urządzenia typu smartfon czy laptop. Poza tym duże telebimy przyciągają uwagę osób znajdujących się w ich pobliżu, a reklamy wyświetlane za ich pomocą wydają się większości odbiorców na ogół zdecydowanie bardziej atrakcyjne od statycznych. O tym również polecamy pamiętać wszystkim klientom, którzy wciąż poszukują kolejnych argumentów przemawiających za tym, aby skorzystać z naszej wypożyczalni telebimów w Warszawie.

Zastosowanie telebimów

Telebimy doskonale sprawdzają się na targach, uzupełniają aranżację dużych stoisk targowych, jak i prezentacjach, konferencjach, eventach, koncertach, sympozjach, szkoleniach, imprezach sportowych.

Firma 3 Tech oferuje również wszystkie urządzenia niezbedne do korzystania z telebimów. W naszej ofercie wynajmu sprzętu multimedialnego znajdą Państwo:

  • laptopy,
  • mixer video,
  • prezenter,
  • realizator wizji

Transport i montaż telebimów

Firma 3 Tech oferuje wynajem wysokiej jakości monitorów diodowych wraz z transportem, montażem i demontażem na terenie całego kraju:

Koszt transportu, montażu i demontażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem.

Telebimy LED na wynajem w Warszawie

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym większym mieście możemy spotkać w jego najbardziej zatłoczonych miejscach dużej wielkości telebimy LED. Wypożyczalnia w Warszawie, którą prowadzimy, oferuje swoim klientom pozyskanie tego rodzaju urządzeń na określony czas, aby następnie mogły zostać wykorzystane nie tylko na zewnątrz, ale też w środku poszczególnych budynków. Organizując dany event, należy wziąć pod uwagę, że telebimy w Warszawie (jak i poza nią) stanowią wysoce skuteczny nośnik reklamowy, a atrakcyjność obrazów uzyskiwanych na ich ekranach jeszcze bardziej zachęca do zapoznania się treścią wyświetlanych reklam.

Doskonale widoczne z każdej odległości ekrany reklamowe

Oferowane przez nas telebimy na wynajem w Warszawie o różnych gabarytach składają się z modułów tworzonych przez zamontowane w niewielkiej odległości od siebie diody LED. Światło generowane przez nie cechuje się znaczną niejednolitością pod względem kolorystyki, dzięki czemu uzyskanie za ich pomocą obrazów w realistycznych barwach nie stanowi żadnego problemu. Inną zaletą telebimów na wynajem w Warszawie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie jest możliwość wygięcia ich w łuk zarówno wypukły, jak i wklęsły, a także przeprowadzenia montażu opisywanych urządzeń w formie tradycyjnego ekranu o płaskim kształcie.

Wypożyczalnia telebimów od 3tech

Chcąc wynająć telebim w Warszawie, wiele osób trafia właśnie do naszej wypożyczalni, wiedząc, że do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Mamy na myśli przede wszystkim fakt, iż staramy się jak najbardziej dopasować ofertę pod względem terminów oraz cen w taki sposób, aby prezentowała się w oczach klientów jak najlepiej. Doskonała znajomość branży, w której się poruszamy, także wpływa na zainteresowanie świadczonymi przez nas usługami, powodując, że wypożyczalnia telebimów w Warszawie jest obecnie tak bardzo popularna. Dużą tego zasługą jest również usługa transportowania pod wskazany adres wybranych sprzętów, a następnie dokonywanie ich rozmieszczenia oraz instalacji.

Wynajem ekranów LED i nie tylko – Warszawa

Istnieje wiele sytuacji, w których zdecydowanie warto wykorzystać telebim. Wynajem w Warszawie w naprawdę korzystnej cenie zachęca do tego jeszcze bardziej. Podobnie, jak zdolność opisywanych urządzeń do uzupełnienia aranżacji dużych stoisk targowych, konferencji, koncertów, sympozjów oraz wielu innych wydarzeń. Nasi klienci nie muszą przy tym obawiać się, że udostępniane przez nas ekrany LED na wynajem w Warszawie nie będą mogły zostać obsłużone, ponieważ na asortyment 3tech składają się także kompatybilne z nimi laptopy, mixery video oraz wiele innych. Jak zatem widać, usługi, które świadczymy, cechuje pełna kompleksowość pozwalająca rozpocząć korzystanie z oferowanych telebimów praktycznie zaraz po dostarczeniu ich we wskazane przez klienta miejsce.

Telebimy z oświetleniem LED widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy

Wynajem telebimu LED w Warszawie z wypożyczalni 3tech umożliwia korzystanie z nich praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy ze względu na doskonałą widoczność. Korzystając z opisywanych urządzeń, ich użytkownicy stają więc przed szansą reklamowania wybranych produktów oraz usług praktycznie bez przerwy, co – jak można się łatwo domyślić – zwiększa szansę na to, że grono osób zainteresowanych w krótkim czasie wyraźnie wzrośnie. Tego rodzaju nośniki reklamowe nie są jednocześnie zaliczane do zbyt nachalnych, ponieważ to osoby znajdujące się w ich pobliżu samoistnie kierują wzrok w ich kierunku, wiedzione dźwiękiem oraz efektownymi obrazami generowanymi przez telebimy LED z wypożyczalni w Warszawie.

Śmiało możemy stwierdzić, że na rynku wyróżnia nas kreatywne podejście do dźwięku i obrazu. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii tworzymy oprawę różnego rodzaju imprez zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem. Są to wszelkie imprezy firmowe, targi i wystawy, konferencje, kongresy, gale, szkolenia, imprezy sportowe oraz eventy odbywające się w galeriach handlowych. Warto wiedzieć, że profesjonalny sprzęt wynajmujemy nie tylko w Warszawie. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z innych miast! Jeśli nadal mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania zapraszamy do kontaktu – doświadczeni konsultanci z pewnością udzielą satysfakcjonującej odpowiedzi.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni telebimów w Warszawie?

Wynajem telebimu w Warszawie za pośrednictwem naszej firmy jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla osób, które przejawiają potrzebę skorzystania z tego rodzaju urządzenia jedynie przez określony czas. Nie mogąc lub nie chcąc z różnych powodów – najczęściej ekonomicznych – nabyć go na stałe, decydują się na wynajem, aby uatrakcyjnić przebieg danego wydarzenia. Możemy zagwarantować, że prowadzona przez nas wypożyczalnia telebimów LED w Warszawie to idealne miejsce na pozyskanie ich szybko, tanio i przede wszystkim bez konieczności samodzielnego transportowania w określone miejsce (i późniejszego odbierania), ponieważ przeprowadzenie tego procesu należy do nas, co także warto mieć na uwadze podczas zapoznania się z ofertą 3tech.