Wynajem komputerów i laptopów Warszawa

Oferujemy również wynajem komputerów i laptopów. Nowy, bezawaryjnie działający, a zarazem estetyczny sprzęt z pewnością okaże się bardzo potrzebny podczas szkolenia, spotkania biznesowego, konferencji czy innego spotkania.

Każdy z oferowanych przez nas komputerów ma zainstalowane niezbędne oprogramowania i aktualizacje. Komputery wyposażone są w złącza HDMI, USB. Zapewniamy też pełną poufność zapisanych na komputerach danych.

Komputery dostarczamy na miejsce, pomagamy również w ich wypakowaniu oraz podłączeniu. Po zakończonej pracy nasz zespół odpiera wypożyczony sprzęt.

W trosce o naszych klientów procedury związane z wynajęciem komputerów i laptopów ograniczyliśmy do minimum, dzięki temu wszystko przebiega bezstresowo i bardzo sprawnie. Oprócz zminimalizowania formalności, zadbaliśmy również o atrakcyjne ceny.
Eleganckie, jednakowe dla wszystkich uczestników spotkania i bezawaryjnie działające komputery z pewnością zrobią dobre wrażenie na przybyłych i przedstawią firmę w bardzo pozytywnym świetle.

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań do kontaktu, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Już zdecydowałeś? A może potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania.

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

Skontaktuj się z nami