• Start
  • Telebimy, ekrany diodowe

Telebimy, ekrany diodowe

Telebim to ekran dowolnego rozmiaru składający się z modułów, które tworzą zamontowane obok siebie diody led. Diody tworzące telebim mogą świecić w całej gamie kolorystycznej gwarantując wyświetlanie obrazu w realistycznych barwach. Telebim gięty to monitor diodowy, który może mieć dowolny rozmiar i kształt. Zaletą tego typu monitorów jest możliwość wygięcia w łuk wypukły lub wklęsły a także montażu pod postacią tradycyjnego płaskiego ekranu.

Firma 3 Tech oferuje wynajem monitorów diodowych czyli telebimów w Warszawie i okolicach. Na życzenie klienta dowozimy i montujemy telebim w wybranym rozmiarze. Urządzenia pokazujące treści multimedialne znajdują szerokie zastosowanie podczas szkoleń i prezentacji.

W naszej multimedialnej flocie znajdą Państwo:

 

Ekran diodowy pixel 3.9 mm (P3,9) i 2.9mm (P2,9)tzw. „telebim gięty lub FLEX” wewnętrzny

 

Prezentowany telebim to monitor z możliwością wyginania, składający się z pikseli o rozmiarze 3,9 mm i 2,9mm, które gwarantują obraz naprawdę wysokiej jakości. Ekrany diodowe wynajmowane przez firmę 3 Tech są przystosowane do pracy wewnątrz pomieszczeń. Zapewniają naszym klientom najwyższą jakość na rynku a wyróżniają się obrazem o bardzo wysokiej jasności, kontraście i odświeżaniu.

Ekran diodowy pixel 5,9 mm (P5,9) tzw. „zewnętrzny telebim gięty”

 

Prezentowany model ekranu diodowego ( telebimu) składa się z pikseli o rozmiarze 5,9 mm gwarantujących obraz wysokiej jakości. Ponadto telebim można wyginać nadając mu kształt łuku wypukłego lub wklęsłego. Prezentowany monitor ledowy jest przystosowany do montażu wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zastosowanie telebimów

Telebimy doskonale sprawdzają się na targach, uzupełniają aranżację dużych stoisk targowych, jak i prezentacjach, konferencjach, eventach, koncertach, sympozjach, szkoleniach, imprezach sportowych.

Firma 3 Tech oferuje również wszystkie urządzenia niezbedne do korzystania z telebimów. W naszej ofercie wynajmu sprzętu multimedialnego znajdą Państwo:

  • laptopy,
  • mixer video,
  • prezenter,
  • realizator wizji

Transport i montaż telebimów

Firma 3 Tech oferuje wynajem wysokiej jakości monitorów diodowych wraz z transportem, montażem i demontażem na terenie całego kraju:

Koszt transportu, montażu i demontażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem.

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl