Sprzęt na event – jaki wybrać?

Niemal każdego dnia organizowane są różnego rodzaju eventy. Na żadnym z wydarzeń, niezależnie od tego czy jest organizowane w budynku, hali czy w plenerze, nie może zabraknąć specjalistycznego sprzętu. W naszym dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki sprzęt na event wybrać?

Sprzęt eventowy

Oczywiście każdy z eventów wymaga zastosowania innego sprzętu – na poważnym branżowym wydarzeniu raczej nie sprawdzą się kolorowe migające światełka, ważne natomiast będą ekrany prezentujące ofertę firmy.

  1. Oświetlenie

Oświetlenie musi współgrać z charakterem eventu. Nie powinno być za jasne, ani za ciemne. Ważne, by pamiętać o tym, że oświetlenie nie może zawieść, niezbędny jest więc profesjonalny sprzęt oświetleniowy – skanery, głowy oświetleniowe, stroboskopy, diody LED i inne. Oczywiście można zdecydować się na różne źródła światła – fachowcy zsynchronizują z sobą urządzania i zadbają, by wszystko było idealnie.

  1. Dźwięk

Tutaj ważny jest profesjonalny sprzęt nagłaśniający — prawidłowo podłączone systemy linowe, klasyczne, pełnopasmowe, odsłuchowe i konferencyjne to priorytet. Wśród czołowych marek sprzętu nagłaśniającego znajdują się: Meyer Sound, JBL, SLS, Turbosound, EAW.

  1. Ekrany i projektory

Niekiedy warto wykorzystać projektory i ekrany. Ekrany dostępne są w wielu wielkościach, dzięki czemu możemy zdecydować się na ten idealny do naszych potrzeb. Za pomocą profesjonalnych projektorów możemy wyświetlić różnego typu materiały, na przykład wykresy i statystyki.

  1. Monitory LCD

Monitory LCD doskonale sprawdzą się zarówno w różnego typu obiektach, jak i na zewnątrz, co więcej,  tego typu sprzęt jest sprawny w montażu i bezproblemowy w obsłudze. Tak samo jak w przypadku projektorów, za pomocą monitorów LCD możemy wyświetlać różnego typu materiały i wizualizacje dla przybyłych gości.

  1. Ściana LCD

Ściana LCD umożliwia wyświetlanie obrazów dobrej jakości na dużych powierzchniach. Taki element z pewnością wywrze wrażenia na przybyłych.

  1. Podłogi diodowe

Jeśli zależy nam na oryginalności i chcemy zaskoczyć przybyłych na nasz event gości, podłogi diodowe sprawdzą się znakomicie. Podłogi umożliwiają wyświetlanie wizualizacji, grafik, logo firmy i innych elementów.

  1. Monitory dotykowe

Organizujesz event firmowy i zależy Ci na tym, by w ciekawy sposób zaprezentować przybyłym produkty lub usługi? Monitory dotykowe sprawdzą się w tej roli znakomicie.

  1. Laptopy

Laptopy z pewnością przydadzą się na wydarzeniach branżowych lub promocyjnych. Dzięki dostępnym laptopom przybyli będą mogli od razu zamówić dany produkt, zapoznać się ze stroną naszej firmy, zasubskrybować newsletter  i tak dalej.

Na koniec

To tylko kilka z propozycji. Jeśli mamy wątpliwości, co do doboru sprzętu na event zawsze możemy skorzystać z pomocy specjalistów, którzy znają branżę od podszewki i na pewno znajdą optymalne rozwiązanie. Co więcej, dobrze dobrany sprzęt eventowy sprawi, że nasze wydarzenie będzie bardzo atrakcyjne, a przybyli na długo je zapamiętają, warto więc zadbać o każdy szczegół.

Trackback z twojej strony.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl