• Start
  • Ściany interaktywne

Ściany interaktywne

Firma 3 tech oferuje państwu najlepsze ściany interaktywne w Warszawie i okolicach. Wynajem animowanych ścian obejmuje przygotowanie scenariusza dopasowanego do potrzeb klienta. Nasze ściany interaktywne można spotkać w największych centrach handlowych oraz renomowanych firmach szkoleniowych w Warszawie i okolicach

Interaktywne ściany cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Z naszych usług korzystają renomowane szkoły językowe oraz prestiżowe centra edukacyjne. Ściana animowana to doskonała dla forma nauki poprzez zabawę.

Animowane ściany to jedna z najlepszych i najbardziej efektywnych form przekazania treści wykorzystywana podczas szkoleń, prezentacji, eventów i spotkań integracyjnych. Ściany interaktywne to również doskonały nośnik reklam. Pełne wykorzystanie ścian interaktywnych polega na przestawieniu animacji i efektów dźwiękowych reagujących na bodźce ruchowe.

Ściany animowane to nieskończenie wiele możliwości przedstawienie treści za pomocą obrazu i dźwięku. Firma 3 tech każde zlecenie przygotowuje indywidualnie, nie stosujemy szablonowych rozwiązań, każdy projekt jest w 100% dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Wynajmowana w firmie 3 Tech ściana interaktywna to odrębny, niepowtarzalny interaktywny scenariusz dopasowany stworzony dla konkretnego klienta.

Transport montaż i demontaż ścian interaktywnych

Wynajem ścian interaktywnych w firmie 3 Tech obejmuje dostarczenie i podłączenie niezbędnego sprzętu pod wskazany adres.

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl