Oświetlenie estradowe – Warszawa

Od wielu lat oferujemy profesjonalne usługi obsługi technicznej imprez. Współpracujemy z organizatorami imprez firmowych, targów i wystaw, konferencji, szkoleń i imprez sportowych oraz muzycznych. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz uwzględniające charakter i wielkość wydarzenia. Dzięki nowym technologiom oraz zastosowaniu profesjonalnego i nowoczesnego oświetlenia estradowego jesteśmy w stanie zmienić przestronną halę o surowym wykończeniu w ciekawą aranżację z eleganckiego przyjęcia bądź salę umożliwiającą prowadzenie wykładu lub szkolenia dla dużej liczby osób.

Wynajem oświetlenia estradowego w Warszawie

Wynajem sceny i konstrukcji będących elementami wyposażenia w czasie organizowanej imprezy to propozycja dla tych klientów, którzy poszukują ciekawej oferty bez konieczności ponoszenia dużych wydatków. Oprócz nich warto zadbać również o dźwięk i światło, aby widzowie mogli czerpać satysfakcję z uczestnictwa w wydarzeniu. Wynajem oświetlenia estradowego w Warszawie umożliwia przygotowanie miejsca na mniejsze imprezy w gronie najbliższych współpracowników, jak i większe eventy z udziałem znacznie większej liczby osób. Starannie dopasowane do charakteru wydarzenia efekty podkreślą jego charakter. Wysokiej jakości oświetlenie LED pomoże zadbać o nastrój i ciekawe efekty wizualne. Dostępny w naszej ofercie zestaw oświetlenia estradowego skupia się wokół prostych konstrukcji, jak i nietuzinkowych rozwiązań, w skład których wchodzi m.in. gobo szklane i metalowe, skanery i ruchome głowy.

Profesjonalne oświetlenie estradowe na event w Warszawie

W Warszawie niemal każdego dnia możemy skorzystać z wielu ciekawych propozycji eventów, targów i konferencji. Właśnie dlatego organizatorzy eventów starają się, aby wykorzystane przez nich efekty były ciekawe i przyciągały uczestników. Proponujemy efektowne oświetlenie estradowe, które pomoże zadbać o ciekawe efekty świetlne. Wynajmujemy m.in. szperacze i głowy ruchome, ale także proponujemy wynajem projektorów i ekranów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko indywidualne podejście do każdego zlecenia i profesjonalny sprzęt, ale przede wszystkim wiedzę oraz fachowe doradztwo.

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl