Monitory transparentne na wynajem

Ekrany transparentne na wynajem w Warszawie

Nowoczesnymi urządzeniami, najczęściej wykorzystywanymi podczas różnego rodzaju eventów, są obecnie ekrany transparentne. Warszawa zna je już doskonale od dłuższego czasu dzięki działalności firmy 3TECH. Udostępniając je swoim Klientom ze stolicy (jak i poza niej) na czas określony, mogą oni cieszyć się wyjątkowo przejrzystym obrazem na całkowicie transparentnej powierzchni. Wykorzystywanie tego rodzaju artykułów elektronicznych stanowi doskonały sposób na zaprezentowanie wybranych informacji (np. w muzeum) bez konieczności jednoczesnego zasłonięcia tła znajdującego się za urządzeniem. Istotnym faktem jest, że można je także zabudowywać i wówczas na umieszczony za matrycą przedmiot można niejako “nakładać” grafikę, teksty itp. To głównie z tego powodu ekrany transparentne w Warszawie są obecnie tak popularne.

Monitory transparentne do efektownego prezentowania obrazów

Chcąc pozyskać urządzenia zdolne do efektownego zaprezentowania określonych obrazów w dowolnym pomieszczeniu, zdecydowanie warto sięgnąć po nasze monitory transparentne. Wypożyczalnia w Warszawie, którą prowadzimy, słynie z profesjonalnej obsługi swoich Klientów, dotrzymywania terminów i dostarczania zamówionych urządzeń pod wskazany adres. Na życzenie osób korzystających z naszych usług zajmujemy się także ich instalacją oraz obsługą, co również skłania do zainteresowania się nowoczesnym wyrobem elektronicznym, którym jest monitor transparentny. Wypożyczalnia w Warszawie 3TECH posiada jego różne modele, niejednolite m.in. pod względem wielkości, lecz niezależnie od tego, na wybór którego zdecyduje się dana osoba, może być pewna, że świetnie spełni on swoje zadanie.

Dlaczego warto zastąpić szkło elewacyjne lub witrynę monitorem transparentnym?

Ekrany transparentne w Warszawie spotykane są obecnie praktycznie na każdym kroku. Szczególnie chętnie wykorzystują je właściciele poszczególnych sklepów, wiedząc o tym, że zastąpienie nimi szkła elewacyjnego bądź witryny pozwala przedstawić dany produkt bądź usługę w zdecydowanie bardziej przystający do XXI wieku sposób. Z racji tego, że bardzo skutecznie przyciągają uwagę osób znajdujących się w pobliżu, polecamy wszystkim sięgnięcie po nie. Zwłaszcza że każdy monitor transparentny z wypożyczalni w Warszawie 3TECH jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, a jedną z istotnych zalet tego rodzaju urządzeń jest fakt, iż nie zużywają one zbyt dużo energii.

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl